mobilnydom.eu - Prečo naše domy

Prečo naše domy

Desať dobrých dôvodov prečo nakupovať u nás!

 

1. Naše mobilné domy si naživo prezriete, vyskúšate, ohmatáte a ovoniate. Záleží nám na tom, aby ste sa v nich cítili naozaj príjemne. Nekupujete žiadnu mačku vo vreci.

 

2. Všetky typy mobilných domov sú pripravené na vašu návštevu. Nikto vás nebude naháňať, pozriete si ich v príjemnom prostredí, nezáväzne a v úplnej pohode. Dostanete presne ten mobilný dom, ktorý vám nielen padne do oka, ale ktorý si naozaj zamilujete.

 

3. Náš areál s množstvom mobilných domov sa nachádza pri  výjazde z Ružomberka smerom na Banskú Bystricu. Stojí v tesnej blízkosti hlavného ťahu (cesta I/59). Nájdete ho teda ľahko a rýchlo.

 

4. Ušetríte veľa peňazí aj času na doprave. Vďaka polohe v strede Slovenska ponúkame najvýhodnejšie dopravné podmienky. Mobilný dom po obhliadke terénu na určené miesto dopravíme rýchlo, spoľahlivo a bez starostí.

 

5. Ochotne a spoľahlivo vám odpovieme na všetky dotazy. Naši predajcovia vás pravdivo informujú o výhodách aj nevýhodách jednotlivých typov mobilných domov. Odporučia vám, ktorý typ mobilného domu je pre vaše potreby najvýhodnejší. Chceme, aby ste boli informovaní spoľahlivo a otvorene.

 

6. Pri nákupe starostlivo kontrolujeme všetky technické parametre mobilného domu. Garantujeme, že domy sú v bezchybnom stave. Ponúkame špičkové a maximálne trvanlivé mobilné domy od renomovaných výrobcov BK Hallmark, Atlas a Willerby.

 

7. Spolu s mobilným domom dostanete aj platný certifikát o čerstvej revízii elektrických a plynových zariadení, ktorý potvrdzuje, že sú v súlade s európskymi normami. Garantuje teda ich bezpečnosť.

 

8. Môžete si vybrať mobilný dom z najväčšej ponuky na Slovensku. Vypočujeme si vaše požiadavky a ochotne vám poradíme, ktorý dom vám najlepšie sadne. Získajte presne to, čo potrebujete, a nezaplaťte ani cent navyše!

 

9. Pri kúpe z našej bohatej ponuky máte mobilný dom okamžite k dispozícii na bývanie. Ak si objednáte dovezenie domu z Anglicka, budete ho mať spolu s plnou výbavou a zariadením najneskôr do troch týždňov.

 

10. Ponúkame nielen predaj a dovoz domu, ale aj vybavenie legislatívy, inžiniersku činnosť, zabezpečenie pozemku, či profesionálnu úpravu záhrady. Ak ešte nemáte pozemok, zoženieme vám taký, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám. Ak sa rozhodnete splniť si sny o bývaní, nemusíte už na nič myslieť – všetko zabezpečíme za vás.   

mobilnydom.eu
Zavolajte nám: + 421 911 333 413
Pondelok - Piatok: od 08:00 do 16:00
Sobota - Nedeľa : od 08:00 do 12:00