mobilnydom.eu - Super Arktik Wood Line 201

Novinka

201Novinka Super Arktik Wood Line

Základné informácie

Úspešná modelová rada Super Arktic v drevenom prevedení.

Štandardný mobilný dom Super Arktik, ktorý lepšie zapadne do prírodného prostredia a svoje výnimočné tepelnoizolačné vlastnosti podčiarkuje prírodným dreveným vzhľadom. Drevo je kvalitne ošetrené proti vonkajším vplyvom. Farebná úprava podľa požiadaviek klienta v rozsahu vzorkovníka spoločnosti Adler.

Nový koncept ekologického moderného bývania navrhnutý, naprojektovaný a vyrobený priamo našou spoločnosťou v srdci slovenska v Ružomberku.

Dom má v štandardnom prevedení 2 spálne, obývačku s kuchyňou vybavenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a kompletne zariadenú kúpeľňu s WC. Vaňa alebo sprchový kút podľa požiadaviek klienta.

Mobilný dom Super Arktik je osadený na ocelovom podvozku s kolesami a je možné ho kedykoľvek ďalej premiestniť. Konštrukciu tvorí robustný drevený rám. Tepelno izolačné vlastnosti zabezpečujú kvalitné plastové okná s dvojsklom a masívne zateplenie dimenzované na naše klimatické pomery. Vykurovanie stropnými infrafóliami zabezpečuje minimálnu spotrebu elektrickej energie (do 2 kW/h)

Vzorový mobilný dom je môžete vidieť na našom predajnom mieste v Ružomberku.. V prípade záujmu vieme zmeniť vzhľad exteriéru aj vnútorné usporiadanie a veľkosť mobilného domu.

 

Cena: 26 500 €

11×4×3
m
43
m2

Fotografie

parameterhodnota
rozmery (D׊×V)11,4m × 3,8m × 3,2m
plocha43,0m²
typ strechyšikmá strecha
typ okienokná s dvojsklom
Ak máte otázku alebo záujem o kúpu. Vyplňte, prosím, tento formulár a stlačte Odoslať.

Informácia o spracovaní osobných údajov

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS, s.r.o. použije Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. S podrobnými informáciami o predmetne záujmu Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Základné zásady spracúvania a ochrany osobných údajov v našom informačnom systéme nájdete tu.

*povinné položky
mobilnydom.eu
Zavolajte nám: + 421 911 333 413
Pondelok - Piatok: od 08:00 do 16:00
Sobota - Nedeľa : od 08:00 do 12:00